3 myśli nt. „Księga gości

  1. Byłem już u Państwa dwa razy i z wielką chęcią wrócę. Mam nadzieję, to zrobić jeszcze w tym roku. Jak wyżej wspomniano już – właściciele bardzo mili. Okolica bardzo piękna, idealna na wieczorne spacery. W dzisiejszym „szybkim” świecie myślę, że każdy doceni uroki krajobrazu Wycinek. Co więcej (jak już mówiłem i wspomnę po raz kolejny) – przyjemnie spotkać i porozmawiać z życzliwymi ludźmi.

  2. Nie wiem co program poczty pozwoli mi napisać. Nie potrafię opanować Windows z gmail. Krótko – bardzo, bardzo polecam agroturystykę u Pani Urszuli Szczepińskiej. Wyślę tą wiadomość, aby się upewnić się, że się pojawi. Jeżeli tak, napiszę dużo więcej.

  3. Wypoczywałam u Państwa rok temu i bardzo miło wspominam ten okres. Wynajmowany domek był na bardzo wysokich standardach wyposażony, oraz nie brakowało atrakcji dla najmłodszych. Miejscowość i okolice obdarzone są pięknymi widokami co pozytywnie wpływa na dobre samopoczucie i zapomnienie od codziennej szarej rzeczywistości. Gospodarze agroturystki to bardzo mili i pomocni ludzie, którzy w każdej sytuacji pomogą i doradzą, co jest bardzo pomocne dla odwiedzających te okolice pierwszy raz. Naprawdę rewelacja, polecam wszystkim. Pozdrawiam Serdecznie.

Możliwość komentowania jest wyłączona.